Vložte reklamu na tyto stránky

Vážení návštěvníci stránek PCporadny. Pokud máte zájem o umístění reklamy či odkazu na tomto webu, čtěte prosím následující informace:

Placený odkaz
- na webu naleznete místa, kam můžete umístit svůj baner, odkaz či reklamu. Místo obsahuje vždy maximální rozměr odkazu a cenu za měsíc zobrazení. Žádost o reklamu zasílejte prosím na email pcporadna.inzerce@seznam.cz  Do předmětu zprávy uveďte: Žádost o placenou reklamu. Pokud kliknete na odkaz v tomto odstavci, předmět se automaticky vyplní. Ve zprávě nezapomeňte uvést číslo pole reklamy a v příloze pošlete daný banner, obrázek atd. zkrátka to co si přejete zveřejnit. Vaše reklama bude zobrazena do 3 dnů od připsání platby na účet. Pokud máte zájem o konkrétní dobu zobrazení Vaší reklamy, uveďte to v emailu. Nejkratší doba zobrazení je 1 měsíc. Platbu proveďte prosím na účet 164259852/600 jako variabilní symbol uveďte číslo pole reklamy. O zveřejnění budete informováni na Váš email.

Výměnný odkaz
- V rámci spolupráce mezi weby můžete požádat o vzájemnou výměnu odkazů. Váš odkaz bude umístěn v oddíle Odkazy na internet. Žádost můžete poslat na email pcporadna.inzerce@seznam.cz  Do předmětu zprávy uveďte: Žádost o výměnu odkazů. Pokud kliknete na odkaz v tomto odstavci, předmět se automaticky vyplní. Ve zprávě nezapomeňte poslat daný banner, obrázek atd. zkrátka to co chcete zveřejnit. Zároveň uveďte kam jste umístili odkaz na web PCporadny. Váš odkaz bude uveřejněn do 5ti dnů od podání žádosti, po kontrole zobrazování odkazu na web PCporadny na Vašem webu.

V obou případech nesmí odkaz odkazovat na stránky s pornografií a nezákonným obsahem.