Tvorba webu

Provozujete vlastní webové stránky?  Rádi byste je rozšířili o nové služby jako je chat, email, počítadlo přístupů či stažení atd. V této kapitole se Vám pokusím vysvětlit jak na to.

email chat počítadla reklama programy pro tvorbu webu slovníček

 

Zde může být Vaše reklama
Velikost pole až 650x100pix
za poplatek 25Kč měsíčně, pro další informace klikněte
ZDE
(pole 11)

 

email

Umožněte svým návštěvníkům poslat Vám email přímo z Vašich stránek. Nemyslím tím napsat do stránek váš email, ale zobrazit na stránce okno, do kterého jde přímo psát.

 Ankety, návštěvní knihy, mailformy, počítadla a CHAT pro Váš web

Tuto službu nabízí server Zdarma ankety, návštěvní knihy, mailformy, počítadla a CHAT pro Váš web. Jedná se o službu BlueForm. Jednoduchý formulář, který bude umístěn na vašich stránkách a návštěvník vám díky němu jednoduše zašle email, aniž by použil emailového klienta. Lze nastavit barvu formuláře, emailovou adresu kam se má zpráva odeslat a přednastavit předmět zprávy. Zaregistrujte se na Zdarma ankety, návštěvní knihy, mailformy, počítadla a CHAT pro Váš web, zvolte službu, vytvořte formulář a vygenerovaný kód umístěte na svou stránku. další informace na http://www.blueboard.cz/index.php?e=sluzby-blueform

zpět na seznam  

 

počítadla

Chcete mít přehled kolik návštěvníků navštívilo Vaše stránky?  Nebo kolikrát byl stažen vyhrazený soubor?  Umístěte si na své stránky počítadlo.

Ankety, návštěvní knihy, mailformy, počítadla a CHAT pro Váš web

Server Zdarma ankety, návštěvní knihy, mailformy, počítadla a CHAT pro Váš web nabízí jednak počítadlo přístupů na Vaše stránky a také On-Line počítadlo - Zobrazuje počet návštěvníků kteří jsou momentálně na Vašem webu. Po registraci je možno nastavit si grafický styl počítadla, možnost počítat každý přístup nebo od každého jen jednou denně, zasílání upozornění na email při stovkách nebo tisících přístupů.
odkaz na on-line počítadlo:  http://www.blueboard.cz/index.php?e=sluzby-omonitor
odkaz na počítadlo přístupů: http://www.blueboard.cz/index.php?e=sluzby-pocitadlo

Počítadlo, které je použito i na těchto stránkách. Zobrazuje celkový, týdenní a denní přehled o přístupech na Vaše stránky. Zároveň ukazuje také počet uživatelů momentálně si prohlížející Vaše stránky. Odkaz z počítadla vede na statistiku Vaší stránky, kde jsou zobrazeny informace jako IP adresy návštěvníků, čas jednotlivých návštěv, ze kterých stránek návštěvníci přišli, operační systém jejich pc, rozlišení jejich plochy a další informace. Toto je vynikajícím zdrojem informací pro webmastery, kteří podle toho mohou upravovat parametry svých stránek. Stránka je zároveň zařazena do katalogu a server poskytuje statistiku návštěvnosti. A to jak celkovou, mezi zaevidovanými stránkami, tak i tématickou.
   Zaregistrujte se a po přihlášení do Vašeho účtu zvolte editovat a kód na stránku. V tabulce si nastavíte parametry počítadla a kliknete na Vypsat kód. Vygenerovaný kód poté umístěte do svých stránek.

zpět na seznam  

 

reklama

Abyste získali velký počet návštěvníků, je potřeba rozeslat co nejvíce informací o svých stránkách. Prostě vytvořit reklamu. Je zde několik způsobů: rozdávání vizitek, zadání odkazu do katalogu známých a hodně navštěvovaných serverů, výměnné reklamní systémy - za poskytnutí reklamního prostoru na svých stránkách poskytne protějšek prostor pro zobrazení Vašeho odkazu ve svém systému, spolupráce se spřátelenými weby - vzájemná výměna odkazů a rozesílání emailů čili spam. Ten bych však nedoporučoval. Zde se pohybujete na hranici zákona. Jak si vytvořit daný odkaz či reklamní banner o tom dále.

Katalogy odkazů

Na této stránce najdete seznam serverů, na kterých si můžete vložit do katalogu odkaz na Vaše stránky. Jde sice o starší, ale většinou platné odkazy.

Jeden z nejnavštěvovanějších a dle mé statistiky nejúčinnějších serverů co se týče návštěvnosti mých stránek.
  Odkaz do katalogu přidáte takto: v katalogu si zvolte zaměření (kategorii) Vašich stránek, poté odrolujte myší až na spodek stránky a zvolte Přidej odkaz. Poté vyplňte formulář a odsouhlaste podmínky. Po schválení bude Váš odkaz v katalogu umístěn. Vše je zdarma.
Druhý, co se týče návštěvnosti mých stránek, server, který umožňuje zařazení do katalogu zdarma.
  V katalogu si zvolte kategorii svých stránek, Poté klikněte na Přidej odkaz a pak už postupujte dle zobrazených informací. Odkaz bude po schválení umístěn v katalogu Centrum cz.
Zvyšte si návštěvnost svých stránek pomocí služby Websurf. Zaregistrujte se a zařaďte své stránky do systému. Automatickým prohlížením stránek ostatních členů systému získáváte kredity, za něž se v systému zobrazují stránky Vaše. Návštěvnost Vašich stránek se několikanásobně zvýší. V systému vidíte kolik je právě on-line lidí pro sledování Vaší reklamy. Je možnost uvést do systému i svůj banner.
   

zpět na seznam  

programy pro tvorbu webu

Neznáte přímo kód pro vytvoření vaší webové prezentace? Nevadí. můžete využít služeb některého z editorů.

Vytvořte si vlastní mobilní webové stránky na serveru wirenode. Tentokrát však neuvedu návod ani popis programu. To už udělali jiní. Proto jen odkaz:

o Programu: http://www.emag.cz/vlastni-mobilni-stranky-za-5-minut/

stránky programu: viz logo

zpět na seznam