Vážení návštěvníci

  Vítám vás na stránkách PC poradny. Spousta z Vás jistě využívá pc nejen ke hraní her, ale i k práci s různými daty. Ať už je to úprava či archivace fotografií, práce se zvukovými nebo video soubory, hledání a komunikaci na internetu atd. Pro práci je však potřeba patřičný software. A ten stojí peníze. Cílem těchto stránek je pomoci uživatelům pc nalézt a pracovat nejen s vyhlášenými a většinou placenými programy, ale najít i alternativy, které jsou zdarma, nebo mnohem levnější. Na stránkách naleznete tipy na tyto programy, jejich popis, případně stručný návod pro práci s nimi a odkaz kde daný program stáhnete z internetu. Pokud si nebudete vědět s něčím rady, klidně se na mě obraťte a pokud budu vědět, rád pomohu. Váš dotaz a řešení bude umístěn na tento web, aby se mohli poučit i ostatní. Samozřejmě bez uvedení informací o Vás. Doplněná témata a zajímavosti ze světa pc budou uvedena v deníku. Stránky jsou optimalizovány pro rozlišení 1152x864.
Zasílání informací o novikáchna webu: Pokud se Vám tyto stránky líbí a máte zájem dostávat informace o novinkách, pošlete mi prosím žádost na můj email. Při změně stránek Vám zašlu informaci.
S pozdravem Richard Slezák
Vadná Wifi na Acer Extensa 5220 - 3............ nenajde wifi sítě vysílající od 12. kanálu výše. Pro další informace klikněte na tento odkaz.