Výdělek na internetu

Jak vydělat nějaké peníze a nejlépe z domova? To je otázka, kterou si klade mnoho z nás. Nějak to musí jít ne? A tak hledáme přes vyhledávače. Zkoušíme každý tip o který zavadíme. A tak klikáme na reklamy, vyplňujeme dotazníky, odpovídáme na dotazy. A nic a pořád nic z toho. Ztráta času. Věřte, sám jsem to vyzkoušel. No, nakonec jsem pár platících služeb nalezl. Rád bych vám zde o nich podal pár informací.

 Sbírej fazole a získáš super věci

 

 HelloMobile.cz

 Vlastníte mobilní telefon?
 Akceptujete 1 až 3 SMS denně?
Akceptujete 1 až 3 emaily denně?
Pokud ANO, zaplatíme Vám
až 4860 Kč/rok*,
resp. 405 Kč/měsíc*.

 

Vy ještě platíte za mobil? Řekněte mobilu, ať on platí Vám!

Jestli si chceš vydělat pár drobných z internetu, tak mrkni na http://www.hellomobile.cz . Jde o příjem reklamních sms a emailů za které ti platí.

Pokud chcete pomoct trošku mě, tak pokud se budete registrovat, zadejte do řádku kdo ti tuto službu doporučil, moje telefonní číslo 774350453. Předem díky.

 

 

Internetová aukce ve které nejenže prodáte "své krámy" či nakoupíte za zajímavé ceny, ale také využít partnerského programu. Vlastníte-li internetové stránky, můžete na ně umístit banner a dostávat zaplaceno za kliknutí na něj. Pokud se někdo přes tento banner zaregistruje, připíše Aukro na Váš účet 150Kč.
Registraci můžete provést kliknutím na odkaz v úvodu článku. Dokončení registrace probíhá zasláním hesla na vaši poštovní adresu, kterou jste uvedli při registraci. Je to kvůli ověření adresy. Registrace je samozřejmě zdarma.

 

Výdělek na internetu
 

Cenné názory (http://www.cennenazory.cz)

 Server platící za vyplňování On-line dotazníků. Jedná se o výzkum veřejného mínění. K účasti na výzkumu jste vyzváni emailem. Odměnu za vyplnění dotazníků můžete proměnit prostřednictvím poukázek do obchodů TESCO nebo při návštěvě Pizza Coloseum.

 efektmail.cz

Výzkumy.cz (www.ivyzkumy.cz/?s=39306)

   Po registraci jste zařazeni do databáze potenciálních účastníků různých výzkumů. Výzkumy probíhají několika způsoby.
Online dotazníky - Emailem vám bude zaslán dotazník do něhož se pod svým jménem a heslem přihlásíte. Odpovídáte na položené dotazy v dotazníku. Za vyplnění dotazníku dostáváte kredity, které můžete proměnit na slevové kupóny v internetových obchodech www.vltava.cz,   www.electrohall.cz  a www.musickatalog.cz. Můj stav kreditů v době psaní článku (8.1.2007) - 590.       10 kreditů = 1Kč
Virtuální diskuze - Většinou on-line výzkum v podobě chatu. Odpovědi na dotazy tazatele. Účast v těchto výzkumech znamená přímou odměnu většinou mezi 300 a 1000korunami. (můj zisk z těchto výzkumů k datu 8.1.2007 je cca 600Kč čistého)
Klasické výzkumy - Tyto vyžadují osobní účast. Jde např. o diskusní skupiny či hloubkové rozhovory. Nabídka účasti je Vám zaslána emailem. Účast na tomto výzkumu garantuje přímou odměnu mezi 400 a 1000korunami.

 

VCELA.NET         

    Máte vlastní stránky? Myslím tím webové. Tak tato služba je přímo pro vás.
Spočívá v tom, že po registraci vám vygeneruje html kód, který vložíte do stránek. Nejlépe na místo, které se zobrazuje při otevření stránek. Vizáž stránek se nijak nezmění, ale pokud někdo vstoupí na Vaše stránky, otevře se mu ještě jedno tzv. popup okno, které obsahuje reklamu. Za zobrazení reklamy je vám přičten kredit. Reklama se však zobrazí jen jednou za 24 hodin jednomu návštěvníkovi. Tj. jedné IP adrese, ze které přišel. Pokud na ní ten samý návštěvník vstoupí znovu do 24h, reklama se neobjeví. Kredity shromážděné na Vašem účtě u VCELA.NET můžete použít na kampaň (reklamní zviditelnění vlastních stránek) a nebo vyměnit za zboží ze seznamu VCELA.NET.
Pro další podrobnosti klikněte na ikonku Vcela.net.