Něco pro z
ábavu

Zvolili jste poslední položku na těchto stránkách. Tak co se takhle trochu pobavit? Právě tady naleznete nějakou tu hru, kvíz či něco dalšího. Tak vzhůru do hraní..........

Cosmic ball (http://www.myrealgames.com/en/games_cosmicball.html)

Populární cihličky, tentokrát ve vesmírném prostředí. Hra obsahuje 90 obrazovek a kromě známých kostiček na vás útočí vesmírné lodě všech možných tvarů. Co jiného dodat? Stáhněte zde a vyzkoušejte. Hra je Freeware.

 

Zde může být Vaše reklama
Velikost pole až 650x100pix
za poplatek 25Kč měsíčně, pro další informace klikněte
ZDE
(pole 12)

 

Sky Hero Adventure - 3D Pacman (http://www.myrealgames.com/en/games_skyhero_adventure.html)

Oblíbená postavička Pacmana provází internetem již několik let. Nyní je tu k vyzkoušení 3D verze této hry. Vyzkoušejte. Ovládání je snadné. Používáte pouze kurzory.

Stažení hry zde

 

Jigs@w Puzzle (http://www.tibosoftware.com/jigsaw-puzzle.htm)

Skládáte rádi puzzle? Zkuste tuto elektronickou verzi. Jde sice o trial verzi s časovým omezení, ale i tak si hry užijete. Kromě klasického puzzle z přednastavených obrázků, hra umožňuje vytvářet puzzle z vlastních fotografií, které pak můžete vytisknout a poslat svým známým. Hra má českou lokalizaci a je ke stažení v několika vezích. ˇčeštinu si nastavíte v menu Options. Tak příjemnou zábavu.

Odkaz na stažení hry - přímo zde

 

Fish Fillets (http://www.fish-fillets.com/pages/index.html)

Znáte mluvící rybičky? Že ne? Tak to byste měli napravit. Tato vynikající logická hra je nyní ve verzi 1 zdarma ke stažení, ve verzi 2 je možno vyzkoušet 16 levelů. Hra je česky namluvena a provází jí detektivní příběh. Dvě rybičky musí splnit zadaný úkol. Musí proplout cestu jednotlivými obrazovkami. Avšak v cestě jim stojí různé překážky. Některé jdou odsunout, některé nadzvednout. Každá rybička má jinou sílu a jiné možnosti. Toto musíte využít k překonání jednotlivých překážek. No a teď už je to jen na vás. Ještě moment hru stáhnete na níže uvedených odkazech a oficiální stránku hry můžete shlédnout na adrese uvedené v nadpisu. Příjemnou zábavu.

*Verze 1 (275,9MB)*                                                                             * Verze 2 Demo (525,8MB) *

 

New Supaplex (http://www.newsupaplex.pp.ru/sup_news_eng.html)

Kdo by neznal hru Supaplex. Kdysi jsem tuto hru hrál ještě v dosovské verzi a rozmohla se i mezi mými známými. Nyní jsem narazil na její novější vydání. Zkuste prohnat ten věčně nenasytný míček, ale dejte pozor na padající kameny a běžící nepřátele. Není to sranda. Je potřeba i trošku přemýšlet.
Hra je v angličtině, ovládání je jednoduché.
Ke stažení
zde.
 

Pozn. nejnovější verze mi nefungovala proto nabízím ke stažení starší vydání. Nejnovější verzi lze stáhnout na výše uvedené adrese.

 

Action Cube (http://action.cubers.net)

Akční bojovka. K dispozici několik arén, výměna zbraní. Hraní v single nebo team módu. Možná hra Multiplayer na internetu.
Jazyk: angličtina.
Menu se vyvolá tlačítkem Esc. Ovládání myší a kurzory.
Hra je Freeware.
Hru spustíte položkou: ActionCube.bat
Ke stažení
zde.

 

Okulděje  III (http://okuldeje.ufouni.cz)

Okulděje III: Věčný strach je původní česká volně šířitelná hororová adventura, jejíž napínavý scénář se opírá o skutečné události. Projdete desítky lokací v zapadlé horské vesničce uprostřed mrazivé zimy, budete řešit logické úkoly, skládat puzzle, luštit hlavolamy a oživovat starobylé mechanismy. Ke stažení zde.

 

Recepty doma (http://fitlinie.cz/recepty)

Vaříte rádi? Zkuste recepty z elektronické kuchařské knihy. Recepty, kalendář, nákupní lístek.

Program v češtině. V této verzi nelze upgradovat o další recepty.

Ke stažení zde.

 

Sudoku (http://sudoku.dolphinitybv.com)

Luštíte rádi Sudoku? Zde si můžete vyzkoušet svoje schopnosti.
Ovládání
F1 až F3 - volba obtížnosti
Shift + R - generování nové hry
Na vyplnění políček můžete použít kliknutí levým tlačítkem myši, nebo numerickou klávesnici. Mezerníkem políčko vyprázdníte.
Program ke stažení
zde.

 

Bomb Aréna

Znáte Bombermana? představuji vám jeho inovaci. Tentokrát v 3D podání. Hra je pro jednoho nebo dva hráče.
Ovládání je kurzory  i klávesami W, A, S, D a položení bomb pravým i levým Ctrl.
Hra je v angličtině. Menu je však pochopitelné. Tak příjemnou zábavu.
 

Program stáhnete zde.

 

Srandičky (aneb probíral jsem poštu)

Prezentace

Odkazy    

Kontrola
Kontrola 2
Vařila myšička
Život
Koníčci

 

ABC Game cheater (http://www.abcgames.cz/?p=cheater)

Hrajete hry? Na PC, Na Playstation 1 nebo 2, na Gameboy či jiné herní konzole? Nevíte si občas rady s Vaším počítačem? Nebo se jednoduše chcete pobavit? To vše a ještě další najdete v tomto programu. Obsahuje různé rady, kódy a návody. Program stáhnete na výše uvedené adrese, nebo přímo zde, včetně jednotlivých knihoven. Program nainstalujte a vybrané knihovny nakopírujete do adresáře Kniznice. Po spuštění programu si vyberete V poli Kniznice a pak už můžete pročítat jednotlivé informace.
Program je napsán ve Slovenštině.

 

Dopravní pexeso (http://www.spidla.cz/new.php?newId:33)

Hustota aut na silnicích stále vzrůstá. Dopravní ruch dnes může být nebezpečný - a to platí dvojnásob pro děti. Pokud chcete zvýšit bezpečnost svých dětí nebo třeba vnoučat, zkuste program "Dopravní pexeso". Děti se v něm formou hry zábavně seznámí s dopravními značkami. Nyní už budou děti bezpečně vědět, kde je přechod pro chodce nebo kde mohou očekávat na cestě nebezpečí.
Celá hra je intuitivní a názvy značek jsou profesionálně namluveny. K ovládání vystačíte s myší a hru dokáží hrát samostatně děti od čtyřech let.
Ke stažení zde.

 

Ri-li (http://ri-li.sourceforge.net)

Znáte hru Had? Kdo by jí neznal. Hra, kterou si zde můžete stáhnout, je velmi podobná. Princip je stejný, s tím rozdílem, že jste omezeni jízdou po kolejích. Výhybky čili trasu vláčku ovládáte pomocí kurzorů. Vždy 1. vyhybku před vláčkem. Koleje musíte vyčistit od odstavených vagónků, ale POZOR nesmíte se srazit.
V instalaci zvolte angličtinu. Přímo ve hře si pak můžete zvolit slovenštinu.
Hru stáhnete na výše uvedené stránce nebo přímo zde.

 

Piano

Máte doma klávesy? Že ne? Tak tady je něco pro vás.  No spíš taková náhražka. Nastavte si nástroj a pak už můžete prostřednictvím myši či klávesnice vyhrávat. Pro ty nadanější je možno využívat i další funkce.

 

Spustit

 

Atletika LOH

Co si takhle lehce zasportovat? Tak vzhůru do toho. Program stáhnete zde, rozbalte do složky a pak spusťte soubor Atletika.htm.  Nebo můžete hrát rovnou z těchto stránek. Ovládání: mezerník a Ctrl. Spustit

 

Franta potrubář

Franta Potrubář je  hra založená na starém známém principu. Skrze potrubí teče voda a vaším úkolem je stavět trubky tak, aby protekla všemi uzávěry.

A není to nic lehkého, protože vás stále tlačí čas. Franta Potrubář stojí na zajímavém příběhu, takže pokud budete šikovní, možná se dozvíte zajímavé věci.

Hra má 100 levelů a po každé desítce se dozvíte kousek příběhu. Postup levely také není úplně lineární. Několikrát máte možnost volby, která ovlivní další průběh hry.

 

Spustit

 

Vánoce

A máme tady zase vánoční týden. Čas klidu, pohody, odpočinku. "Hlavně shonu a nervů."  Tak co se trochu uklidit k pc a zahrát si něco s vánoční tématikou?
Tak co třeba Vánoční tetris, logickou plošinovku, nebo poslat někomu pohlednici se sněhulákem, nebo přání se stromečkem? A co takhle trochu vánoční erotiky?  Nebo pěkný 3D spořič?

 

Acter World

Jednoduchá plošinovka
Dostáváte se do role chudičké princezny Liny uzavřené v místnosti s agresivními jedinci. Hala to je pěkně zamotaná, se spoustou plošinek, sloupů apod. Navíc vám pohyb po ní zkomplikuje fakt, že sice můžete skákat nahoru, ale dolů jde jen padat. Naštěstí není naše princeznička úplně bezmocná, dokáže vyčarovat kouli z mýdlové vody, do které pak naláká útočníka. Dál bublinu propíchne dotykem, přičemž se agresor vypaří…

Ovládání: Mezerník (výskok), Enter (vytvoření bubliny), kurzory (směr pohybu)Stáhnout